Web

Získejte hypotéku snadněji a bez dokládání příjmů

Je pro vás v současné době, s ohledem na stále se zpřísňující podmínky bank, hypotéka něco jako fata morgana? Banky neustále zpřísňují svoje podmínky, které musí člověk splnit, aby získal požadovaný úvěr na vyhlédnutou nemovitost a pro stále větší počet lidí se tak možnost získat úvěr na bydlení stále více a více vzdaluje a stává se něčím nemožným.

kupovat byt

Samozřejmostí pro získání klasického úvěru u některé z bank je mimo jiného také doložení výše výdělku z vaší výdělečné činnosti. Na tom by nebylo nic zvláštního a neobvyklého, ale problém pak ovšem nastává, když člověk kromě své mzdy ze smlouvy má ještě další příjem zvlášť, beze smlouvy nebo jako mimořádné odměny. Takovýto druh příjmů se pak špatně dokládá a banky ho proto neakceptují. Žadatel pak kvůli tomu mnohdy nedosáhne na požadovanou výši úvěru a nastává problém.

dům na severu

Jak toto řešit? Pro tyto případy je tu výhodná americká hypotéka bez dokládání příjmů, která vám usnadní cestu za koupí vámi vyhlédnuté nemovitosti. Získáte tak nejen mnohem výhodnější podmínky pro získání úvěru na bydlení, ale i během trvání a splácení tohoto vašeho úvěru. Americká hypotéka je pro vás jako dělaná.

Předčasné splacení bez sankcí a další výhody nebankovního úvěru na bydlení.

vysněný dům

Kromě té výhody, že nemusíte předkládat výši vašeho výdělku, získáte také další nesporné výhody, mimo jiné například možnost předčasného splacení úvěru, a to naprosto bez jakýchkoliv nesmyslných sankcí, jak tomu mnohdy je u klasických bankovních ústavů. Pokud si tak během doby trvání vašeho úvěru na bydlení našetříte nebo jinak získáte nějaké peníze, můžete jimi bez obav a bez sankcí váš úvěr částečně nebo úplně splatit. Splňte si váš sen o novém bydlení a pořiďte si úvěr od nebankovního ústavu, který pro vás bude výhodnější a dostupnější.

Vzhůru na cestu za novým a lepším bydlením.