Elektro

Výroba mobilních domů na míru

Velkým a oblíbeným trendem posledních let se pro pořízení bydlení staly mobilní domy. Jejich účelem je možnost pořízení bydlení, které je cenově dostupné, rychle realizované a vhodné k rekreačnímu i trvalému bydlení.
Můžete si tak pořídit již hotové mobilheimy, repasované nebo je tady ještě přímo výroba mobilních domů na míru vašim potřebám.
Můžete si tak nechat složit bydlení na mnoho způsobů a pořídit si tak pohodlné a komfortní bydlení, které do puntíku splňuje vaše představy.

dřevěné domy

Navrhněte si vlastní dům

Díky moderním možnostem si tak můžete přímo nakonfigurovat vaše představy a podle toho vám bude postavený mobilheim.
Nemusíte si tak vybírat z již hotových obydlí a upouštět tak od svých představ, ale zrealizovat svoje potřeby a přání v krátkém časovém horizontu, levně a na míru.
Můžete si tak vybrat celkovou rozlohu, počet místností a také takové detaily jako vnější fasáda, okapy a žlaby, barvu střechy, typ a materiály vstupních dveří a oken, nechat přistavit terasu a mnoho dalšího.

Můžete si vybírat také různé odstíny pro vnější fasádu, dveře i okna a sestavit tak domeček podle konkrétních představ. Budete tak mít zcela nové bydlení, do kterého se můžete ihned nastěhovat.

ložnice

Další výhodou je také to, že se jedná o bydlení nízkoenergetické, takže ušetříte spoustu peněz třeba za vytápění. Tento typ obydlí je díky použitým materiálům snadno a rychle vytápěný a i v mrazech budete mít pěkně teplo a útulně.
K postavění nepotřebujete žádné povolení, jedná se tak o zcela nenáročnou realizaci, která vám ušetří nejen peníze, ale také drahocenný čas.
Potěší vás rychlost dodání hotového bydlení, takže žádné čekání dlouhé měsíce nebo roky, ale téměř okamžitá možnost bydlení. Takže pokud vám končí nájemní smlouva nebo chcete co nejdříve opustit bydlení u rodičů, tak tímto způsobem vyřešíte spoustu věcí najednou.