Dům a zahrada

Výměna, změna a bude hotovo!

Výměna, změna a bude hotovo!

Změna je život a každý z nás jednou bude potřebovat změnu, a hlavně bude chtít změnu v životě, v kuchyni nebo v jídelníčku. Ale nebudu vám dělat guru v životním styl či budete jíst řízek nebo salát, ale kde to budete dělat vám mohu pomoci podle designu, nového nábytku to vám můžu pomoct já a naše firma. Jsme firma, která tvoří bytový design vašich domovů, prostorů nebo místností. Děláme vám už dlouho dobu úsměv na tváří a budeme ještě zářit., protože jsme vás dneska objevily a ukážeme vám, co děláme, jak naše spolupráce funguje a co je našim produktem práce. Posuneme se dál!

První krok

Náš první bod bude vizualizace. Vytváříme 3D vizualizace našich projektů, která vám uděláme v ceně naší spolupráce, která začíná od bodu A do C. Za pár hodin vám přestavíme projekt či plánek, který se buď schválíte anebo ještě opravíme a bude s vizualizací hotovo. Teď do vašich bytů. Realizace vašeho budoucí krásného se blíží, tak budeme pokračovat dál.

Design bytů

Druhý krok

Druhý skok, druhý krok. Zhotovení naší zakázky. Na podložených plánech budeme zjišťovat dostupnost produktů, objednávání nábytků, přebíraní a doprava k vám domu. Poslední je realizace plánku a komplexní zhotovení zakázky.

Třetí krok

A náš nejvíc oblíbený poslední krok, který porovnává začátek a konec. Fotka před a po na Instagram! V tuhle chvíli budete spokojeni nejen pohledem, ale dosáhneme toho krásným nábytkem, rozmístěním a každá strana bude nadšena a odejdeme s radostí, s potěšením. Naše srdce vkládáme do práce, náš sen je, aby každá domácnost vypadala úplně, s ladným designem a spokojenou rodinou.

Inspirace bytových doplňků

Tak v krátkosti jsem vám uvedl naši firmu a čím se vlastně zabýváme. Nábytek, design a plánování. Máme několik chytrých architektů, kteří jsou pilní, pracovití a hlavně, jak jsem říkal dáváme do toho srdce. Když něco děláte s láskou, a jde to poznat. Náš pracovní vztah je to nejdůležitější, který vám zaručíme, a co vám můžeme dál zaručit je, že práce bude vykonána v pořádku a podle vašich předpokladů.