Web

Víte, kdy zápis v registru nevadí?

Většině žadatelů o půjčku se nevyhnou nějaké ty potíže. Na první pohled to třeba vypadá, že získat půjčku je ta nejjednodušší věc na světě – alespoň reklamní inzerce se nám to snaží namluvit. Ale ono to tak snadné není a žádný věřitel vám neposkytne peníze, aniž by si pořádně prověřil, s kým má tu čest, a zda budete své závazky poctivě splácet.
Jednou z překážek v cestě za dobrým úvěrem může být třeba zápis v registru. K tomu můžete přijít doslova jako slepí k houslím. O některých záznamech přirozeně víte – třeba když si sjednáte hypotéku. Nicméně jsou i takové, kterých si ani nevšimnete – třeba když zaplatíte se zpožděním za energie.bílé prasátko na černém pozadí

Jeden malý zápis vám může způsobit velké problémy

I ten nejmenší zápis může být příčinou toho, že nezískáte půjčku v bance – jednoduše proto, že tam lidem s problémy s registry nepůjčují. A to, ať už jde o cokoli – nikdo nebude zjišťovat, zda je váš záznam významný, anebo zda je spravedlivé, že ho tam máte.
Nicméně na druhou stranu, když se vydáte žádat o peníze na to pravé místo, tak vám podobný záznam vůbec překážet nemusí – řeč je samozřejmě o nebankovních hypotékách.

Hypotéka bez registru – chytré řešení vašich potřeb

Jestliže řešíte potíže se zápisem, tak není nic jednoduššího, než v nebankovní společnosti požádat o hypotéku bez registru. To sice neznamená, že by se o vaše potíže nikdo nezajímal, ale na druhou stranu to znamená, že nikdo nebude dělat velblouda z komára.polská bankovka s králem Zikmundem
Nebankovní společnost posoudí, jak moc je anebo není váš zápis významný, a v případě, že bude možné jej tolerovat, tak půjčku získáte.
A co když úročení půjčky nebude příznivé?
Každý si musí předem rozmyslet, jak moc úvěr potřebuje. Je jasné, že čím větší riziko žadatel pro poskytovatele představuje, tím budou jeho nároky na žadatele vyšší. Nicméně i vyšší úročení je snadné vyřešit tím, že později budete svou půjčku refinancovat – klidně i v bance.