Produkty

Svatební šaty v Praze

Chystáte se na svatbu? Bude to v našem hlavním městě? Vybíráte šaty a nevíte, kde je nejlepší si je půjčit nebo zakoupit? V tom případě potřebujete salón – svatební šaty Praha.

Pod návrhářkou Zoryanou Stekhkovych se zde rodí ty nejluxusnější a nejkrásnější šaty na svatbu. Každý kousek je originál a žádný z nich nepotkáte nikde jinde. Budete se cítit výjimečně a mimořádně. Tento den přeci jen vyžaduje spoustu elegance, mimořádnosti i výjimečnosti. Musíte si celý den užít a cítit se jako princezna. Oděv musí být přijatelný, luxusní ale i příjemný. Víme, že v něm budete trávit třeba i celý den, abyste se mohla chlubit a byla tou nejkrásnější hvězdou celého dne i večera, proto musí být kvalitní a musí něco vydržet. U nás se používají pouze kvalitní materiály a samotná výroba je velice, ale opravdu velice precizní.

nevěsta s kytkou

Každý typ je navržen na ženskou přirozenou postavu. Najdete se zde pro každou postavu vhodný střih, ničeho se proto nemusíte obávat, pokud zrovna nemáte postavu modelky. Naopak velice rádi přivítáme každičkou nevěstu. Jistě si s tím poradíme a střih případně upravíme na míru. Mladé dámy se zase mohou těšit na desítky modelů, které jsou zde připravené jako úplně nové k zakoupení, nebo pro volbu vypůjčení. Ano, i vypůjčení a vrácení je možné, takže se zde opravdu najde pro každého něco. Nevěsty se ničeho nemusí obávat! Naopak konečně si to už užívejte, plánujte a radujte se z těchto maličkostí!

Svatební prstýnky

Jednoduché, luxusní, stylové i ženské

Oděv v tento den podléhá klasickým standardům, leč může být velice výjimečný. Už dávno nemusí mít nevěsta bílou barvu, ale přiznejme si, mnoho z nevěst to stále dodržuje, proto je nejvíce modelů právě ve sněhově bílé či sametově krémové. Vybírat si můžete z dlouhých či krátkých střihů, živůtků, ladných a hladných materiálů, luxusních a stylových, které zvýrazní ženské křivky. Nadýchané sukně, bohaté vyšívané ornamenty nebo jenom jednoduché korzety, všechno je možné!