Produkty

Ponořte se do naprosto jiného světa

Pokud přemýšlíte nad tím, že by nebylo od věci si dopřát nějaké odreagování, díky kterému si užijete se svými přáteli či rodinou velké množství vzrušení, tak zaručeně také moc dobře víte, že je tu pro Vás mnoho možností, chce to jenom vybrat takovou, která Vám bude vyhovovat. Uvidíte, že díky té správné volbě si zaručeně přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat. Co takhle se vrátit do dětství a ponořit se do světa vojáků? Věřte tomu, že Vás taková zábava bude zaručeně bavit.

DSC_0203

I Vy si zajisté přijdete na své

Jestli tedy hledáte odreagování a zábavu pro svoji rodinu, přátele nebo třeba kolegy, je lasergame praha tou správnou volbou, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Uvidíte, že nebudete muset ničeho litovat, a že si přijdete na své, protože si užijete tak velké množství zábavy a vzrušení, že na to budete ještě velice dlouhou dobu vzpomínat, což je přeci jenom něco, co by si měl jednou za čas dopřát každý. Uvidíte tedy, že si vždy takovou zábavu rádi zopakujete. A na co byste se vlastně měli připravit?

Jedná se o hru, ve které proti sobě bojují družstva či jednotlivci, každý dostane laserovou zbraň a vestu, která dokáže zaznamenat každý zásah. Poté se rozprostřete v herním prostředí, které je plné různých úkrytů a vychytávek. Potom už se snažíte o to, abyste byli ti, kteří vydrží bez zásahu co nejdéle.

skupina-mensi(1)

Zábava, kterou si užijete na maximum

Dopřejte si tedy zábavu, díky které alespoň na chvíli zapomenete na všechny svoje starosti a nebudete si muset s ničím dělat těžkou hlavu. Uvidíte, že si přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat, protože zažijete vzrušení a odreagování, jaké jste ještě nikdy nezažili.