Nezařazené

Police a policové systémy

Pokud potřebujete ve vašem interiéru zaplnit prázdné stěny, na kterých je dostatečné množství obrazů a nábytku, jsou vhodným řešením poličky, police a policové systémy. Tyto police a poličky interiéry nejenže zdobí, ale také v něm nabízejí další a další úložné prostory. Tímto způsobem také napomáhají prostor interiéru zabydlet.
dřevěné police

Police a poličky

V současné době jsou na trhu poličky rozličných tvarů, jako například:
ü  poličky závěsné
ü  policové stěny
Mnohé z těchto policových systémů je možné jen tak přistavit ke stěně ke zdi, nebo dokonce volně do prostoru. Police také případně bývají i na kolečkách, abyste se s nimi dalo volně manipulovat. Navíc je možné vybírat i z originálních designových kousků. K dostání jsou nyní poličky:
ü  dřevěné
ü  z dýhy
ü  z lamina
ü  ratanové
ü  plastové
ü  skleněné
ü  kovové
ü  z kamene
ü  z betonu
kovový nábytek

Do kuchyně, obývacího pokoje i koupelny

Poličky a police jsou v interiéru užitečné. Lze je naprosto využít ve všech místnostech našeho bydlení. Mimo praktické hledisko mohou být poličky zároveň také zajímavým detailem při zařizování našeho interiéru.
ü  Do kuchyně jsou například vhodné poličky, které mají nejen věšáky na zavěšení hrnečků, ale i rozličné tvarování na bezpečné umístění talířů.
ü  Do obývacího pokoje jsou zase vhodné poličky a police atypické, které je možné rozvěsit po stěnách, kupříkladu do zajímavých obrazců. V mnoha případech místnost interiéru zútulní rovněž takzvaná policová stěna. Tyto policové stěny jsou dostupné v mnoha barevných odstínech, nebo i nepravidelných tvarů.
ü  Do koupelny se používají převážně plastové poličky, anebo poličky nerezové, či skleněné. Ty potom umisťujeme okolo vany.
ü  Velmi oblíbenou variantou řešení polic například do předsíní jsou takzvané policové systémy. Tyto policové systémy potom obvykle kopírují bok schodiště. Vhodně vybraná a umístěná polička může vašemu interiéru dodat eleganci a jedinečnost.