Produkty

Pohromám předejděte snadno

Je to až k nevíře, že lidé jdou do projektů, ve kterých se spoléhají pouze na jednu variantu provedení. Tak plytké a nejisté je jejich počínání! Představte si, že byste pořádali koncert, např. k výročí města. Při takové příležitosti se předpokládá, že návštěvnost bude nejen obrovská, ale místy i velmi vzácná. A je jedno, zda to budou lidé z řad obecenstva, nebo účinkujících. A Vy se budete spoléhat na techniku tak moc, že byste si přímo koledovali o průšvih!


větrné mlýny

Stát se může cokoliv

Co když Vám, např. odejde zdroj elektřiny? Najednou. Bez rozloučení. Budete mít záložní ? Nebudete. Protože se spoléháte jen na variantu, že všechno půjde, jako po drátku!

Umíte si vůbec představit tu obrovskou pohromu bez elektřiny? Raději snad ani ne, viďte?

Účinkující by se dostali do velmi prekérní situace, kterou byste nezvládl, protože byste musel najednou shánět náhradní zdroj. Všichni by se divili, proč se tak motáte s telefonem u ucha mezi nimi. Jak je možné, že nenahodíte záložní elektrocentrálu, nebo dieselagregát? Proč pořád jen telefonujete, a nic se neděje? Chvíli se to dá vysvětlovat obecenstvu. Ale jak dlouho?

Natěšené obecenstvo začne burácet pískotem a hlasitým křikem. Vaše telefonování se stane rázem nesmyslné. Marně budete poblíž hledat větrné elektrárny, nebo solární panely, abyste získal onen zdroj, který by Vás zachránil!

Chcete se do takové situace dostat? Stoprocentně ne!


elektřina

Nebuďte nepřipravení!

Ani v nejhorším snu byste nechtěl prožívat peklo na zemi. A to by se lehce stalo! No, být ve Vaší kůži za těchto okolností? Kdo by chtěl být, je blázen! Snad právě proto, že jde jen o sen, byste se měli rychle probudit a dodatečně překontrolovat veškeré záložní zdroje, aby Váš koncert nebyl narušen sebemenším nedostatkem. Buďte připraven na všechno. I kdybyste elektrocentrálu nepotřeboval, uvědomte si, že kdybyste si ji nepronajal, určitě byste ji potřebovat musel!