Produkty

Plastové přepravky na uskladnění ovoce

Dnešní doba je taková, že každý, kdo má alespoň malý pozemek, tak si pěstuje ovoce a zeleninu. Na zbytku pozemku pak má slepice, aby neplatit za zbytečně drahé vejce a také pergolu s posezením. Pěstování ovoce a zeleniny doma se nyní hodně vyplatí, a to díky neustálému zdražování potravin. Jestliže i vy se letos po dlouhé době opět rozhodujete, že budete pěstovat zeleninu, tak nezapomeňte na přepravku na ovoce. Díky ní budete mít perfektně uskladněnou zeleninu a můžete jí pohodlně přenášet.

přepravka na ovoce

Přepravka na ovoce Schoellerallibert.com, splňuje všechny nároky na hygienu, skladování a transport. Samozřejmostí je, že jsou tyto přepravky opakovatelně použitelné a vyhovují všem normám. Tyto přepravky, které se hodí převážně do zemědělství a průmyslu mají velký objem a nosnost. Díky tomu můžete do jedné přepravky naskládat velké množství a dají se stohovat na sebe. Právě díky stohování jsou perfektní na skladování a šetří jak problémy s prostorem, tak s energií. Díky opakovanému používání navíc šetří přírodu a zvyšují efektivitu procesů. Samozřejmostí je, že v domácnostech nejspíše nevyužijete velké přepravky a je tak dobré zvolit menší verzi přepravky.

přepravka na ovoce

Ty se dají pohodlně přenést a jsou pohodlné i pro jednu osobu. Díky bočním úchytům se s nimi perfektně manipuluje a ovoce či zelenina se nepotluče. Můžete tak svoji zeleninu posbíranou na poli rovnou naskladňovat do sklepa, a to bez zbytečných ztrát. Taktéž, jako velké přepravky se dají dávat na sebe a šetří tak místo. Přepravky se vyrábí v nejrůznějších rozměrech a vždy je dobré kupovat jeden druh, který se dá stohovat na sebe. Všechny přepravky mají jednoduchou http://www.storex.cz/pujcky/rychl%25C3%25A1-p%25C5%25AFj%25C4%258Dka-na-jednoduchou-sm%25C4%259Bnku-ihned údržbu a stačí je jednoduše umýt vysoko tlakovou pistolí, nebo mokrým hadrem. Pokud tedy letos chystáte sklizeň zeleniny, tak se vybavte předem, ať jí máte do čeho uskladnit. Určitě se vyplatí a vydrží dlouhé roky.