Služby

Odvoz vozu

Každému z nás se někdy stane, že se dostaneme do situace, kdy nejsme schopní řídit automobil. Ať už je to z důvodu popíjení alkoholu, či zdravotního důvodu. V takové situaci můžete oslovit přátelé, či rodinu ať Vám auto odvezou. Pokud však tuto možnost nemáte, tak nezoufejte a zavolejte si firmu, která se těmito situace zabývá. Odvoz vozu Praha, je firma, která Vám s této situace vyseká.

odvoz (7)

Firma Convoy je na trhu už spoustu let a snaží se poskytnout službu lidem v nesnázích. Není nic lehčího, než vytočit telefonní číslo firmy a začít vyřizovat odvoz Vašeho vozu i Vaší maličkosti. Na telefonu se Vám ozve dispečer firmy, který s Vámi začne nemilou situaci řešit. V první řadě sdělíte dispečerovi základní informace, jako je typ vozu a kam Vaše cesta bude směřovat. Na základě těchto údajů najde dispečer nejbližší posádku k vyzvednutí a sdělí Vám předpokládaný čas příjezdu. Po odsouhlasení, že Vám čas vyhovuje, Vám dojde textová zpráva, ve které bude poznávací a tovární značka vozidla, které Vám nabere. Tyto informace jsou pro ulehčení celkové situace a rychlé rozeznání vozidla.

Po příjezdu posádky půjdu jeden řidič k Vašemu vozu, kde si opíše stav tachometru. Poté mu sdělíte, kam chcete odvést a jízda, může začít. Po úspěšném dojezdu do cíle se s řidičem služby finančně vyrovnáte a řidič Vám vrátí Vaše klíče od automobilu. Poté odjíždí k dalšímu zákazníkovi v nesnázích. Vy budete mít svůj vůz v bezpečí domova a nebudete se muset strachovat o jeho odcizení, či poničení. Nikdy totiž nevíte, co se nachází za lidi v dané oblasti a co se může během večera stát.

odvoz (5)

Pokud se tedy dostanete do situace, kdy nebudete moct řídit automobil a nechcete ho na daném místě nechat, tak oslovte tuto společnost. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a využijete je i v budoucnosti, protože přijít o řidičák není příjemná věc a člověk by neměl riskovat.