Mobil

Mobil je už všední

Pamatujete si ještě na ty doby, kdy vůbec nebyl populární mobilní telefon a další takové podobné věci? Že dříve měli mobilní telefon jenom ti vyvolení? Pokud ano, tak to jste jistě moje generace. Já si to vždy vzpomínám na ty časy a doby, kdy mobilní telefon neměl vůbec skoro nikdo. Jenom ti vyvolení a taky samozřejmě to bohatí. A už vůbec ne děti ze školy. A já jsem první mobilní telefon měla někdy na základce, a to jsem byla asi v šesté a nebo v sedmé třídě. Takže si jistě dokážete představit, jaká to pro mě byla radost, když jsem konečně měla mobilní telefon. Taky bylo úplně prima, že můj bratranec měl taky mobilní telefon, takže jsme si taky mohli spolu někdy volat. My jsme totiž spolu vlastně prakticky vyrůstali jako sourozenci. Takže jsme se taky s bratrancem velice často volali a rozuměli jsme si. Chodili jsme taky spolu na diskotéky.

Na mobilu se taky skvěle hrají hry.

A později, když jsme měli už každý kvalitní mobilní telefon, tak jsme tady hráli mobilní hry. Opravdu hodně nás to bavilo a kolikrát bychom si hry tak i na dálku přes mobilní telefon propojili a hráli jsme třeba spolu anebo proti sobě. V dnešní době není mobilní telefon jenom přístroj k volání anebo se spojit s někým.

Mobil je už všední chleba.

V dnešní době je mobilní telefon taky třeba na fotografování, abychom si třeba něco zvěčnili. Není ale taky výjimka, že mobilní telefon má někdo pouze jako doplněk. Protože v dnešní době se nosí taky fakt, že kdo má dražší a lepší mobilní telefon, tak je více cool a taky je asi vůdce party. A ta to bylo, když jsem ještě byla teenager. To nyní, když už jsem dospělá a jsem rodič, tak mi vůbec nezáleží na tom, jestli mám nejkvalitnější a nejlepší mobilní telefon anebo ne. Dnes je to všechno jinak a já už ani neberu mobilní telefon jako něco extra. Kolikrát ho vidím už i tak malé ceny, že je to někdy už vážně k smíchu.