Elektro

Klasické hodinky jsou stále moderní

Hodinky jsou úžasným a praktickým módním doplňkem. Dnes už se nosí spíše chytré hodinky, než klasické, což je velká škoda. Klasické ručičkové hodinky jsou totiž krásnou klasikou, která vypadá dobře ke každému stylu oblékání. Pojďme se spolu podívat, jaké trendy se kromě chytrých hodinek, v současnosti nosí.

dámské hodinky

Klasické náramkové hodinky už jsou vidět čím dál méně, pořád však mají své kouzlo, plní svůj účel a vypadají na rukou skvěle. U mužů by měly hodinky vždy ladit k nějakému dalšímu detailu jejich outfitu. Jelikož se však hodinky vyrábí ve všech možných materiálech, není to v dnešní době vůbec problém. Hodinky s koženým páskem se skvěle ladí k opasku nebo brašně. Kovový pásek ladí ke všemu, jen pozor na to, v jaké barvě je. Barva ciferníku je čistě na vás, moderní jsou světlé nebo tmavé ciferníky. Barevné kombinace jsou naopak nemoderní.

Co se týče dámských hodinek, záleží hlavně na tom, zda žena nosí hodinky denně, nebo je má pouze jako doplněk. Většina žen vlastní více než jedny hodinky a střídá je podle toho, jaké oblečení má zrovna na sobě. Jemné barvy ciferníku s páskem v podobné barvě vypadají dobře a jsou IN. velmi moderní jsou minimalistické hodinky a hodinky s jemným zdobením např. kamínky nebo perletí. Žena si většinou vybírá hodinky podle stylu, který je jí nejbližší a vypadají na ní dobře. Na rozdíl od mužů, které zajímá spíše praktická stránka.

náramkové hodinky

Pokud chcete být originální a klasické kovové hodinky se vám nelíbí, sáhněte po nádherných dřevěných náramkových hodinkách Robswood. Hodinky vyrábějí ručně a můžete si sami navrhnout vzhled podle toho, co se vám líbí. Můžete si vybrat z kožených nebo dřevěných pásků a velikosti ciferníku. Pokud navíc nemáte vlastní nápad, jak by měli hodinky vypadat, můžete si vybrat z jejich výrobků. Věřte, že s těmito hodinkami budete vypadat dobře při každé příležitosti, protože jsou moderní a trendy.

Zkuste tedy na chvíli vyměnit klasické hodinky za ty chytré!