Produkty

Kdy se vám může hodit YouTube downloader

Sociální sítě jsou některými lidmi podrobovány tvrdé kritice z toho důvodu, že se tu objevuje mnoho rozporuplných zpráv a příspěvků pochybné kvality, ale toto je pouze špatně pochopeno. V principu jsou tato média sama o sobě technickým zázrakem, který umožňuje spojit lidstvo v jednotu a jednotnou komunitu. Máme tu technický nástroj, který nám to nabízí, jenže na druhé straně je velmi široké spektrum uživatelů, s různou úrovní vzdělání, inteligence i duchovního povědomí.

sociální sítě

V zásadě lze tedy říci, že nám například kanál YouTube či Facebook prozrazují, jak jsme na tom lidstvo jako celek, a jak spolu dokážeme komunikovat, spolupracovat a vytvářet hodnoty, které mohou být prospěšné všem. Neshazujte tedy sociální sítě jako takové, ale zamyslete se naopak nad koncovými uživateli, nad jejich myšlením a životním stylem.

Obrovskou výhodou ovšem je, že pokud se nám podaří dohledat opravdu zajímavé a prospěšné video, můžeme si jej stáhnout k sobě na vlastní hardware a propagovat jej anebo využívat i v off-line situacích, kdy nejsme připojeni k internetu.

video na YouTube

Využívá se k tomu např. YouTube video downloader, což je stahovač zdarma, s jehož pomocí si uložíte jakýkoli obsah v různých velikostech. Možná vás napadá, proč zrovna stahovat něčí příspěvky, jak např. lidé filmují cestu k Jadranu a své vlastní prožitky na odlehlé pláži, a že toto stačí jen jednou, dvakrát zhlédnout. To je pravda, ovšem na YouTube se objevují i velmi cenné rady a návody, a ty se vyplatí mít stažené u sebe na počítač nebo na mobil, protože je využijete v budoucnu vícekrát a navíc mohou z původního zdroje zmizet.

Může se vám například hodit výměna oleje v autě, montáž nějakého nábytku, instalatérské, malířské a sádrokartonářské práce atd. Návody se mohou týkat i pěstování rostlin, ovoce a zeleniny, mohou být zaměřené na chovatelství, např. akvaristiku a mohou být obecně zaměřené na další koníčky a zájmy.