Produkty

Kde všude se uplatní bublinková fólie při stěhování

Čeká vás stěhování a nechcete nic podcenit, abyste se vyhnuli stresujícím nervákům? V takovém případě počítejte s větší časovou rezervou a podrobně si zapisujte všechny nápady a poznámky, co vás napadnou. Ať už se stěhujete s profesionály, nebo dáváte přednost vlastní dopravě nebo pronajaté dodávce, budete pravděpodobně začínat balením drobných věcí, nábytku a velkých spotřebičů.

balení do bublinkové fólie

Co se vejde do krabic

Výhodou bublinkové fólie 2pack je zdravotní nezávadnost, takže do ní můžete v pohodě zabalit i potraviny. A nejen to, je to natolik univerzální a šikovný prostředek, s nímž snadno a rychle zajistíte v krabicích téměř vše, na co si vzpomenete – hračky, kuchyňské nádobí, bytové dekorace, sportovní a hygienické potřeby, oblečení, obuv, knihy, elektroniku a mnoho dalších věcí.

zabalené křeslo

Lustry a svítidla

Ta svítidla, co se nevejdou do krabic, zabalte do více vrstev bublinkové fólie a důkladně přelepte lepicí páskou. Týká se to například víceramenných lustrů. Skleněné baňky a žárovky však raději odmontujte a vložte do kartonové krabice – opět s pomocí fólie s bublinkami.

Květiny

Pokojové rostliny vyžadují zvláštní péči, a máte-li jich mnoho, zabere vám to i několik hodin času. Pro stěhování květin se osvědčilo využít plastový box, přepravku nebo kartonovou krabici, kterou ale musíte přepravovat úplně nahoře, a musí být patřičně označená. Rostliny v květináčích vložte do krabice a jednotlivé květníky mezi sebou zajistěte proti posunu vycpávkami z bublinkové fólie.

Nábytek

Pokud je to možné, veškerý nábytek rozebírejte na dílčí části a každou z nich obalte dvěma vrstvami fólie s bublinkami. To postačí k tomu, aby se žádná dvířka, bočnice či foch nepoškrábaly nebo nepolámaly. A chcete-li být opravdu důkladní, rohy dřevěných komponentů (z masivu i z dřevotřísky) před zabalením do fólie přelepte tvrdým papírovým kartonem.