Služby

Kancelář přímo virtuální

Rozhlédl jsem se po kanceláři a zaregistroval krásnou ženu, která se opírala o sousední stůl. „Co vy tady Olinko?“ Zeptal jsem se možná, hloupě. „Jsem vaše nová sekretářka.“ Odpověděla Olinka a rozepnula si další knoflíček své bílé košile. Docela tím riskovala, protože hrozilo, že se její velká ňadra pokusí utéci někam mimo prostor omezený touto součástí její garderoby.

Snít je krásné

Podíval jsem se do nějakých papírů, zpozorněl a pak přísně poznamenal: „Tady máte chybu v součtu, Olinko. O rovných 15 kousků jste se seknula. Tak by to nešlo! Platím vás za to, že budete pečlivá!“ Vstal jsem a šel k Olince. Ta se poslušně ohnula o sousední stůl. Vykasal jsem její krátkou, károvanou sukni, stáhl ji titěrné kalhotky a sobě si stáhnul kožený pásek. Začal jsem ji vyplácet 15 ran. Olinka si ty rány počítala, zadeček ji krásně zrudnul. Po patnácté ráně, poděkovala za exekuci. Byla úžasná. Přetočil jsem ji, hodil na stůl a zvedl jí nohy. Mé tělo protnulo to její. Zrovna v nejlepším začal zvonit telefon. Čím déle zvonil, tím byl hlasitější. Nebyl to telefon, byl to budík. Ach jo, konec krásného snu. Tak o tomhle si budete muset při svém podnikání nechat jenom zdát. A pokud bude mít virtuální kancelář v Ostravě či kdekoliv jinde, můžete si být jistí, že se ten sen, nikdy, ale nikdy, nestane realitou.

O vše je postaráno

Při virtuální kanceláři máte k dispozici pouze adresu. Žádné dva stoly, žádná Olinka sekretářka. Jen adresa. Absence Olinky je však jediné mínus virtuální kanceláře. Jinak vám nebude chybět zřejmě nic. O vše potřebné budete mít od pronájemce virtuální kanceláře postaráno. Bude postaráno o vaší poštovní korespondenci. Bude registrována, budete informováni o tom, kdo vám ji posílá, nebo odkud vám přišla. A kdybyste náhodou potřebovali k nějakému obchodnímu jednání solidní prostory, kde byste je vedli, můžete si zapůjčit konferenční místnost neb přímo kancelář.