Peníze

Hypotéka pro vás

Hypotéka bez příjmu je čím dál tím více oblíbená hypotéka u nás i ve světě. Na hypotéce bez příjmu je skvělé, že nemusíte dokládat svůj příjme. To ale neznamená, že musíte být bez práce! je přeci jasné, že nikomu nikdo nedá hypotéku, když nepracuje a nemá žádný příjem peněz. To ví jistě všichni. A nyní se jistě ptát proč se to nazývá hypotéka bez příjmu. Ano, to sice ano, ale vy musíte mít nějaký pravidelný příjem. A to musíte doložit, ale nemusíte uvádět částku. Stačí jen smlouva o to, že jste řádně zaměstnání nebo jste podnikatel. To už je ale jiné téma, půjčka pro podnikatele. Hypotéka bez příjmu je taky oblíbená v tom, že se dá sehnat velmi levně, a proto ji všichni tak rádi vyhledávají. Co byste na to řekli, mít hypotéku s nejnižším úrokem tady u nás? Myslím, že by neodolal nikdo. Musím říct, že ani já jsem neodolala a musela jsem si hypotéku bez příjmu vzít.

I na luxusní byt i můžete vzít hypotéku.

Tedy nikdo mě logicky nenutil, já jsem o hypotéku bez příjmu měla vážný zájem sama. Řekla jsem si, že když má hypotéka bez příjmu tak nízký úrok, že bych si konečně mohla splnit svůj sena pořídit si malý byt. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Měla jsme v té době dlouholetého partnera, takže hypotéku bez příjmu jsme dostala krásně a lehce.

Na byt si můžete klidně půjčit.

Navíc jsem byla velmi překvapená, že je úrok tam velmi nízký. To jsme prostě musela využít. No, kdo by to taky nechtěl. Konečně jsem si mohla pořídit malý byt dva plus jedna, a ještě jsem hodně peněz ušetřila. Měla jsem totiž svůj rozpočet na výbavu vlastního bytu. A tak dvacet procent mi zbylo. Byla jsem vážně ráda, že jsem si s přítelem udělala malý wellness v Rakousku. Tady se někdy hypotéka bez příjmu vážně vyplatí. Splníte si svůj sen o vlastním bydlení, a ještě k tomu ušetříte. Nikdy jsem si nemyslela, že tohle jde někdy dokupy. A ono vážně jde! Tady vážně není o ničem pochyb, že lidé si mohou vzít hypotéku bez příjmu. Navíc je skvělá v tom, že nemá tak velké nároky, jak jiné hypotéky, které se navíc i mnohdy nevyplatí. tady je to ovšem jiné. Můžete se přesvědčit sami.