Nezařazené

Co si představit po pojmem hodinový manžel

Jistě jste to už zažili. Domácnost funguje, čas od času však dojde k situaci, kdy se nám doma něco porouchá. Máme – li doma šikovného kutila, máme vyhráno. Opraví a vyřeší takové situace svépomocí. Ne v každé rodině ale mají takové štěstí. Zejména ženy, žijící osaměle nebo senioři mají s takovými drobnými opravami problém. Firem, nabízejících rekonstrukci bytu, je mnoho. Bohužel se však zabývají většinou jen velkými akcemi, drobné opravy neprovádějí. Nevyplatí se jim posílat své odborníky na opravu kapajícího kohoutku nebo odpadlé jedné dlaždice. A v takové chvíli přemýšlíme, co dál. Před časem se začali objevovat firmičky, které nabízejí služby hodinového manžela. Na první pohled by se zdálo, že jde o nějaké nemravné služby, ale opak je pravdou.
instalatér u wc
Kdo je hodinový manžel?
Jde o šikovného, manuálně a technicky zdatného člověka, který zvládne drobné opravné práce v domácnosti nebo kolem domu a zahrady. Tito šikovní muži mívají řemeslné vzdělání a jejich ruce dokážou zázraky. Zastávají tak velmi důležitou službu na našem trhu.Za příznivou cenu pomáhají udržet domácnost nebo dům ve funkčním stavu. Proto neváhejte, až si nebudete vědět rady, volejte hodinového manžela.
kleště a kladivo
Co všechno nám hodinový manžel opraví?
– kapající kohoutky
– tekoucí odpady
-přidělá nová svítidla, obrazy
– smontuje nový nábytek
-vymění žárovky
-opraví kachlíčky a spáry v koupelně
-položí koberec, linoleum
-někteří i posekají zahradu, postarají se o stromy
– vyčistí okapy
– zazimují bazén
-vymalují byt
– tapetují
-zasadí nové dveře
– pověsí záclony
elektrikář se zásuvkou
Mnoho firem s hodinovým manželem nabízí i možnost úklidu, což přijde vhod po větších opravných pracích nebo malování. Tyto firmy většinou pracují jako manželé, kde manžel provádí opravy a manželka se věnuje úklidovým pracím. Samozřejmě se stává, že narazíme na služby kvalitní, někdy méně kvalitní. Je proto si sehnat o vybrané firmě reference ze svého okolí nebo z internetu a tak se orientovat. Nejlevnější služby nejsou vždy nejlepší.