Produkty

Buďte krásná i v posteli

Ať bydlíte sami, nebo s přítelem, nebo i třeba s manželem, s kterým jste mnoho let. proč byste měla být v posteli neupravená? Pokud si zakládáte na tom, že na veřejnosti působíte upraveně, elegantně a máte šmrnc, přeneste tyto zvyky i do své postele. I krásné oblečení na spaní může být pohodlné a plnit svůj účel. Vždy bychom si měli oblékat to nejlepší, co máme, a nejen do společnosti, ale i do postele. Uvidíte, že se vám bude usínat lépe a budete poté více sebevědomé.

Roztrhané legíny a triko, které vypadá tak, že byste s ním mohli maximálně vytřít podlahu, patří do koše, ne do postele. Vždyť je tolik druhů pyžam, které můžete nosit. Určitě si najdete svoje, které bude vaše oblíbené. Oblékejte se především tak, abyste se v tom cítila pohodlně vy a líbila se sama sobě, ale uvidíte, že i váš partner ocení, když vás uvidí v krásné noční košilce.

noční košilka

Při teplých letních dnech si můžete dopřát luxusní saténový košilky, v kterých se velmi příjemně spí, protože použitý materiál má chladivý efekt, a to se vám při horkých letních nocích bude více než hodit. Košilku si můžete zvolit v barvě jaké chcete, jednoduchou jednobarevnou, nebo třeba s kraječkou. Pokud nemáte rádi noční košilky, můžete si ze stejného materiálu zakoupit i třeba top na ramínka a kraťásky.

Na zimní dny jsou naopak skvělá klasická pyžama z příjemných, bavlněných nebo jiných materiálů. Klasické pyžamo je s límečkem a na řadu knoflíků. Náleží k němu kalhoty. Možná vám přijde, že takové pyžama se pro ženy nehodí, ale naopak. Vypadají velmi elegantně a jsou maximálně pohodlné.

pyžamo

Pokud se vám nechce brzy ráno převlékat s pyžama, zakryjte se alespoň županem. Existují teploučké a měkké župany a také svůdné krátké župánky ze saténových materiálů. Vyberte si tedy takový, který vám vyhovuje. Rozhodně ale neztrácejte celý den v pyžamu, i kdybyste plánovala být celý den doma.

Potřebujete si vybrat nové pyžamo? Velkou zásobu a výběr má e-shop About You. Využít můžete také About You slevový kód 20.